Ludzie Honoru
Mecz
2008-05-17 LH 0:7 (0:2) Red Devils
Po kilku miesięczniej przerwie nasz zespół wrócił do gry. W pierwszej kolejce spotkań trafiliśmy na zespół Red Devils. Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię bo ponieśliśmy klęskę aż 0:7, chociaż z przebiegu gry nie zasługiwaliśmy na taką przegraną. W pierwszej części spotkanie było dość wyrównane. Pierwsza bramka padła po ewidentnym błędzie Bartasa, który był niezdecydowany przy wyjściu do piłki i najwyższy na boisku napastnik Red Devils wbił piłkę do siatki. Bramka do przerwy na 2:0 po błędzie obrony, która nie pilnowała zawodnika oddającego strzał. LH mieli swoje okazje na odrobienie strat. Dwa razy słupek ratował Red Devils. W dogodnej sytuacji był też Krzychu, ale mając przed sobą pustą bramkę nie trafił w piłkę. Po strzeleniu 3 i 4 bramki na boisko wbiegło dwóch rezerwowych Marcin i Daras. W ostatniej akcji meczu Bartas popisał się niekonwencjonalną akcją oddając strzał.